Deze gezellige familie bungalowtjes liggen circa 150 m van hotel Riviera (WM488). hotel bungalow park Riviera ligt direct aan zwemmeer Depoltovicky rybnik en kenmerkt zich door zijn heerlijke rustige ligging en zijn unieke plek midden in de bossen. U viert vakantie in West Bohemen beroemd om zijn imposante kuuroorden. Het is heerlijk flaneren op de kleurrijke promenade van kuuroord Karlovy Vary op 7 km. Het gehele jaar door kunt u hier zwemmen in het openlucht verwarmde thermaalzwembad. Volleybalveld op 200 m en tennisbaan op 4 km afstand. Van het hotel worden leuke excursies georganiseerd naar o.a. Karlovy Vary, Marianske Lazne, klooster Tepla en natuurlijk Praag. Stuwmeer Nechranice is op 30 km bereikbaar. Golfers let op! Astoria Golfclub Cihelny is bereikbaar op 10 km. Uitgebreide streekinfo
Interieur Hotel Bungalow Park Riviera
De 3 kamer, zespersoons bungalows in hotel bungalow park Riviera zijn voorzien van een ingerichte keuken en badkamer met douche en toilet. De woon/slaapkamer is voorzien van een zitje, KTV met satelliet en 2 bedden. Twee slaapkamers met elk 2 bedden.
Bijzonderheden
Dit park behoort bij Hotel Riviera (WM488) met gezellig restaurant en goede keuken. U maakt gebruik van de faciliteiten van hotel Riviera. Parkeren direct bij de bungalow. Gedurende periode A is 100% betaling voor minimaal 3 personen vereist, daarna zijn evt. kinderkortingen van toepassing. Hond is toegestaan.