


Bila Tremesna, Noord Bohemen
Heerlijk relaxed vakantie vieren op één van de mooiste locaties in Tsjechië aan de voet van het Reuzengebergte. Deze huizen staan 120 km van Praag, boven op een berg, midden in de bossen aan de piste!
Het chalet heeft 4 slaapkamers elk voorzien van eigen sanitair. Op de begane grond is een tweepersoons slaapkamer en een keuken met woonkamer. De keuken beschikt over een ijskast met vriesvak, 4 pits elektrisch fornuis met oven, magnetron, koffiezet apparaat, Senseo (zelf pads meenemen, in CZ niet verkrijgbaar) waterkoker en broodrooster. Een van de chalets heeft een wasmachine en droger. Op de 1e verdieping zijn 3 slaapkamers met elk 2 bedden en eigen sanitair.
Het chalet staat direct naast hotel Pod Zvicinou aan de rand van het Reuzengebergte. U geniet een prachtig uitzicht op de besneeuwde bergen van het Reuzengebergte. In de winter is er een skilift voor beginners voor de deur, het skigebied Severka, is op loopafstand aanwezig. Privé skischool en skiverhuur in het hotel. Naast de skimogelijkheden zijn er bij het hotel diverse winterwandelingen te ondernemen. De gebieden van Skiresort Cerna Hora Pec zijn te bereiken op 32 km.
U kunt gebruik maken van alle faciliteiten en activiteiten die het ernaast gelegen hotel Pod Zvicinou te bieden heeft. Ontdek de gezellige receptie en het sfeervolle winkeltje. Het restaurant straalt warmte uit met een interieur van voornamelijk hout, en biedt een selectie aan regionale specialiteiten. Bij slecht weer kunnen de allerkleinsten zich uitleven in de binnenspeeltuin. Kom binnen in ons sfeervolle restaurant en geniet van traditionele streekgerechten, met liefde bereid uit lokale ingrediënten. Daarnaast zijn er gezelschapsspellen voor een gezellige middag. Voor ontspanning bieden wij massages, pedicures, een hot tub en een infraroodsauna (tegen betaling) aan.
Naast skiën, wandelen en langlaufen zijn er volop andere activiteiten in de buurt. Natuurlijk leent de prachtige omgeving van het dorp zich perfect voor prachtige wandeltochten of breng een bezoek aan de dierentuin in Dvur Kralove of Praag.
Elektra per KWh €0,40. De electriciteitskosten worden met de borg verrekend
Toeristenbelasting ter plaatse voldoen
Handdoeken en theedoeken meenemen
Het chalet wordt met elektrische kachels verwarmd
Gratis parkeerplaats bij het chalet
Kinderstoel op aanvraag
[Skipakketten]